Czy Terapia Su Dżok może być pomocna osobie w stanie wegetatywnym?

Kategorie: Bez kategorii,Porady — H.S.

Dzień dobry!
Szukam różnych możliwości wyprowadzenia osoby znajdującej się w stanie wegetatywnym. Po ciężkim zawale serca i czasowym niedotlenieniu mózgu, osoba zapadła w śpiączkę. W stanie tym jest już piąty miesiąc. Obecnie przebywa na Oddziale Paliatywnym w hospicjum. Czy zabiegi stosowane w terapii Su Dżok mogą być w takim przypadku pomocne?

Witam Pana
Terapię Su Dżok można zastosować
także w opisywanym przez Pana stanie.

Zarówno zawał serca, jak i niedotlenienie mózgu oraz śpiączka,
w której znajduje się chora osoba są przejawami nadmiaru energii zimna.

Energią leczącą, wprowadzającą zmiany może być w tym przypadku energia wiatru (energia regeneracji, odnowy, odbudowy, ruchu),
oraz energia ciepła (energia działania, rozkwitu).

Może Pan zacząć od rozmasowywania (wprowadzenie energii wiatru) dłoni, stóp, uszu chorej osoby – czyli głównych systemów odpowiadających.

Ze szczególną uwagą proszę rozmasowywać obszar dalszego paliczka kciuka i koniuszki wszystkich palców dłoni i stóp – projekcje mózgu.

Także masaż projekcji serca, nerek i nadnerczy oraz pępka proszę wykonać  z dużą starannością.

Energię ciepła wprowadzić można w czasie masażu ciepłem własnych dłoni, a także ciepłym, życzliwym myśleniem o osobie chorej.

Masaż proszę wykonywać z głębokim przeświadczeniem
o zachodzących w organizmie zmianach i wizualizowaniem tej osoby w trakcie swobodnego wykonywania codziennych czynności.

Wybrałam te techniki, które są całkowicie bezpieczne i może je każdy zastosować bez względu na poziom znajomości akupunktury Su Dżok.

Oczywiście osoby mające wiedzę (zwłaszcza z zakresu Sześciu Energii) mogą działać bardziej precyzyjnie i z lepszymi rezultatami.

 

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu.

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>