Emocje według Systemu Su Dżok

Kategorie: Artykuły,Bez kategorii — Aleksander Jefimow

Aleksander Jefimow Emocje mogą wpływać na człowieka zarówno pozytywnie jak i negatywnie.

Jedne zmuszają nas do cierpienia z trwogi, strachu i rozczarowania,
a inne wręcz odwrotnie, wnoszą w nasze życie dużo radości
i wdzięku.

Na przykład lwy i tygrysy przed atakiem wydają z siebie zastraszający ryk. Wywołuje on u ofiar emocję strachu, należącą na poziomie energetycznym do tej samej kategorii, co zimno. Strach (zimno) powoduje skurcz mięśni paraliżujący ofiarę.

Dokładnie takie same procesy zachodzą w ludzkim organizmie. Także człowiek, który przez długi czas odczuwał duży strach przed utratą pracy, prawdopodobnie za jakiś czas może cierpieć na kamienie nerkowe.

Same nerki na poziomie emocjonalnym odpowiadają emocji strachu, a na energetycznym – zimnu. I dlatego będą zaatakowane w pierwszej kolejności.

Emocja strachu, jak energia zimna wywołuje w organizmie kurczenie się i energetyczny zastój, ale w tym przypadku najbardziej dotknie to nerki.

Według terapii Su Dżok, trzeba dodać wtedy nerkom emocji radości
i energii ciepła. Radość i ciepło, rozszerzając i nadając ruch energii nerkom, szybko zlikwidują w nich energetyczny zastój.

Profesor Park Jae Woo stworzył niezwykle skuteczną terapię, która uzdrawia na wszystkich poziomach egzystencji człowieka: fizycznym, energetycznym, emocjonalnym i mentalnym. Wszystkie fizyczne przejawy mają swoje podłoże w mentalnym i emocjonalnym stanie człowieka. Emocje długo tłumione w sobie mogą doprowadzić do poważnej choroby.

Pamiętam jedną ze swoich koleżanek, która zwróciła się do mnie
o pomoc. Mając 36 lat, skarżyła się na brak miesiączki, poważne zakłócenia hormonalne, stałe lęki, brak apetytu i załamanie psychiczne. Rok wcześniej odszedł od niej mąż, pozostawiwszy ją
z dwójką dzieci, a w pracy groziło zwolnienie.

Te negatywne czynniki zewnętrzne spowodowały emocjonalne, energetyczne i mentalne zaburzenia, które na fizycznym planie dawały objawy, z którymi zwróciła się do mnie.

Na poziomie emocjonalnym był to nadmiar emocji smutku, żalu
i strachu, a na poziomie energetycznym – nadmiar energii suchości
i zimna.

Trzeba wiedzieć, że każdy zanik dowolnej funkcji w organizmie następuje, kiedy akumulują się w nim duże zasoby emocji smutku, żalu i strachu.

W ciągu dziesięciu dni stymulowałem koleżance na rękach i stopach punkty odpowiadające Su Dżok na poziomie emocjonalnym za radość, a na mentalnym za oryginalność. Oprócz tego zmieniłem kolorystykę w jej mieszkaniu według zasad energetycznych i dobrałam dietę na poziomie sześciu energii.

Doradziłem jej oglądanie w telewizji więcej programów komediowych (emocja radości), a unikanie filmów tragicznych i filmów grozy, będących źródłem emocji smutku
i strachu.

Po miesięcznej kuracji koleżanka była zachwycona możliwościami terapii Su Dżok. Teraz jest kwitnącą kobietą, promieniującą urokiem
i chęcią życia.

Każda kobieta powinna wiedzieć, że tajemnice prawdziwej kobiecości, mocnego seksapilu i uroku są ukryte w energetycznej sprawności organizmu. Tam leży klucz do szczęścia, zdrowia i urody kobiety.

Jeśli organizm kobiety nie funkcjonuje prawidłowo, jest wycieńczony przez różne diety i środki chemiczne, to żadna kosmetyczka, żadne solarium i żadne modne ubrania nie pomogą jej być zdrową
i atrakcyjną.

W terapii Su Dżok istnieje wiele niezwykłych możliwości przywracania harmonii w ludzkim organizmie i w jego otoczeniu,
i – co najważniejsze – można tego dokonać za pomocą prostych metod.

2 komentarze »

73

Komentarz- Michal

4 wrz 2009 @ 12:33

Ktore punkty odpowiadaja za radosc czy to ktores z energetycznych ??

77

Komentarz- A.G.

24 wrz 2009 @ 13:24

Za emocje radości odpowiada meridian gorąca (serca).Zatem warto popracować na tym meridianie lub poprzez ogrzewanie podstawowych punktów energetycznych dostarczać organizmowi energii ciepła (radości).

RSS komentarzy do wpisu.

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>