Leczenie dziecka poprzez matkę

Kategorie: Artykuły,Bez kategorii,Porady — H.S.

W Su Dżoku bywa wykorzystywany interesujący sposób leczenia – lecznicze oddziaływanie na dzieci, poprzez zabiegi stosowane na ich rodzicach.

Leczenie dzieci poprzez rodziców, oparte jest na fakcie, że do około dwunastego roku życia zachowana jest energetyczna pępowina dziecka z jego rodzicami, a zwłaszcza z matką.

Dlatego lepsze efekty przynosi leczenie dziecka poprzez matkę.

Dziecko i matka, do określonego wieku, energetycznie stanowią nierozerwalną jedność.

Ten bardzo bliski związek najsilniej przejawia się do czwartego roku życia.

W momencie gdy dziecko osiągnie dojrzałość płciową, czyli w wieku około 12 lat, metafizyczna więź ulega przerwaniu i dziecko staje się samodzielną osobą.

Jeżeli okres dojrzałości płciowej nie następuje z powodu problemów zdrowotnych, związek metafizyczny matka – dziecko, zostaje zachowany.

W trakcie leczenia kilkuletnich dzieci, wykorzystuje się nasiona, kolor, magnesy, natomiast korekcję przy pomocy igieł (akupunkturę su dżok) stosuje się na matce.

Lecząc dziecko poprzez matkę lepsze rezultaty osiąga się wykonując zabiegi nie w systemie odpowiadającym, tylko na biol meridianach
i biol czakrach.

Bywają przypadki, że dziecko po osiągnięciu dojrzałości płciowej zaczyna często chorować. Przyczyną tego stanu rzeczy może być to, że ustał energetyczny wpływ matki na rozwój dziecka.

 

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu.

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>