Magnesy Su Dżok – z praktyki naturoterapeutki

Kategorie: Bez kategorii — B.K.

barbara-rozewskaJedna z absolwentek  naszych szkoleń – specjalistka Terapii Su Dżok Basia Różewska – podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami w pracy z magnesami:

1. Dziewczyna 21 lat – duży, prawostronny garb żebrowy (kaleka). Leczona przez różne sławy lekarskie z żadnym skutkiem. Matka przypadkowo dowiedziała się o metodzie magnetycznej Su Dżok. Zdecydowała się przyjść z córką tylko dla własnego spokoju wewnętrznego, że zrobiła wszystko, co tylko było w jej mocy.
Po 13 miesiącach śladu po garbie już nie ma,  wyciąga się tylko kosmetycznie.

2. Dziewczyna 20 lat, drobna – duży garb żebrowy prawostronny. Nikt pomóc nie jest już w stanie. Nosi długie włosy rozpuszczone do końca łopatek, żeby zatuszować swoje kalectwo. Założyłam magnesy w lutym. Zakończyłam terapię w czerwcu – wszystko wróciło do normy.
 
3. Chłopiec 13 lat – nadciśnienie w oczach (ciągle mruga oczami, ponieważ go szczypią), nadciśnienie tętnicze 150/90. W grudniu założyłam magnesy, a po 3 miesiącach zakończyłam terapię. Chłopiec przestał mrugać oczami, ciśnienie tętnicze: 120/75. Zgłosi się po roku do kontroli.

4. Dziewczyna 25 lat – skrzywienie kręgosłupa. Wracając z Londynu autobusem na święta, w czasie podróży nastąpił bardzo silny ból kręgosłupa. Zgłosiła się 25 XII, założyłam magnesy 2 razy po 2 tygodnie, z przerwą tygodniową – ból ustąpił całkowicie.

5. Mężczyzna 52 lata, leczony przez 2 miesiące na rwę kulszową z żadnym skutkiem. Założyłam magnesy 2 razy po 2 tygodnie – ból ustąpił.

6. Dziewczyna 18 lat – skolioza prawostronna. Bóle kręgosłupa i kolan – prostowałam kręgosłup przez 3 miesiące. Po 2 tygodniach ustąpiły bóle kolan i częściowo bóle kręgosłupa. Po 3 miesiącach pracy magnesami Su Dżok kręgosłup wyprostował się. Dziewczyna zgłosi się za rok do kontroli.

7. Chłopak 27 lat – bóle kręgosłupa, skolioza, pracuje fizycznie, bardzo bolały go plecy. Zakładałam magnesy – w sumie przez 6 tygodni (z przerwami). Ból ustąpił – mężczyzna wyjechał zadowolony do pracy na Zachód.

6 komentarzy »

34

Komentarz- bona

3 sie 2009 @ 20:30

Czy możesz przyblizyć – np. przy rwie kulszowej – czy stawiałaś magnesy na punkty odpowiadające, czy tez na meridiany ?
Moja mama (80l.)ma bóle podobne do rwy- ma tez zwyrodnienie stawu biodrowego,ale niebolesne-ja oddziałuję magnesem okrągłym podwójnym na punkt odpowiadajacy w odcinku krzyzowym, oraz stosuję pestki jabłka na cały odcinek krzyżowy.Czy możesz coś podpowiedzieć?
Pozdrawiam

35

Komentarz- Barbara Różewska

4 sie 2009 @ 12:12

Proszę postawić moxy na podstawkach w punktach odpowiadających na palcu w odcinku L4-L5.W razie potrzeby podaje numer swojego telefonu (062) 78 225-20 lub 693-112-338

36

Komentarz- bona

4 sie 2009 @ 15:39

Bardzo dziekuje, chętnie też porozmawiam .

42

Komentarz- Higalcus

8 sie 2009 @ 12:16

Mam znajomego cierpiącego z powodu wypadania odbytnicy (III stadium choroby hemoroidalnej) oraz bliskie mi osoby z których jedna doznała udaru niedokrwiennego mózgu z towarzyszącą temu afazją (w wyniku uszkodzenia istoty białej w mózgu – leukoaraiosis). Jest to konsekwencja zastosowanej przed laty przez lekarza endokrynologa kuracji hormonalnej w wyniku której, doszło do jego rozregulowania objawiającego się m.in. wirylizacją i tzw. czerwienicą (wysoki poziom krwinek czerwonych). W badaniach tomograficznych (m.in. nadnercza, głowa) nie znaleziono przyczyny tych objawów. W drugim przypadku nastąpiło przed kilku laty po przebytej infekcji uszkodzenie serca (ok. 30% frakcja wyrzutowa) w wyniku powstałych w nim skrzepów. Lekarze kompletnie nie zwracali i nadal nie zwracają uwagi na fakt, że bardzo istotną jeżeli nie główną przyczyną takiego rozwoju wypadków, mogła być wieloletnia nie leczona prawidłowo paradontoza (leczenie koncentrowało się głównie na działaniu miejscowym, a nie obejmowało jego źródeł). Dużą pomocą jest stosowanie obok dosyć wątpliwej „kuracji” zaleconej przez lekarzy (leki odwadniające, przeciwzakrzepowe, Betaloc itp.) dużych dawek witaminy C (1000 mg Ester C forte na dobę)oraz koloidalnego srebra. Chciałbym pomóc ww. osobom także przy zastosowaniu najskuteczniejszych procedur Su Jok, lecz brakuje mi doświadczenia w stosowaniu oddziaływań tak na poziomie energetycznym jak i na poziomie mentalnym. Długotrwałe oddziaływanie tylko poprzez stosowanie stymulacji gwiazdkami magnetycznymi, nasionami na reprezentacje organów w systemach Su Jok jest uciążliwe (powoduje czasami stany zapalne naskórka) i zniechęca do kontynuowania kuracji. Gorąco proszę o pomoc.

43

Komentarz- Barbara Różewska

11 sie 2009 @ 8:09

Proszę przedzwonić pod wskazany nr telefoniczny w komentarzach.
Barbara

44

Komentarz- Barbara Różewska

11 sie 2009 @ 20:36

czytam oproblemach ludzi z bolami nog , barkow czy kolan . Za bole nog ikolan odpowiada dolny odcinek kregoslupa i tam nalezy szukac przyczyny bolu.Za dre twienie rak, zawroty glowy, bole ; migrenowe ; i karku odpowiada szyjny odcinek i pierwsze kregi piersiowe i tam nalezy szukac przyczyny. Basia

RSS komentarzy do wpisu.

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>