Systemy odpowiadające

Kategorie: Artykuły,Bez kategorii — H.S.

Hanna Seńczuk - http://www.sujok.pl Czy myślisz, że podobieństwo dłoni do ciała człowieka, podobieństwo kciuka do głowy i pozostałych palców do kończyn jest przypadkiem? Czy myślisz, że przypadkiem było odkrycie systemu
Su Dżok?

Odkrycie podobieństwa dłoni człowieka do jego ciała nie było przypadkowe. Zbyt wiele znajdujemy cech zgodności. Podobieństwo dłoni do ludzkiego ciała jest tak mocno wyrażone po to, aby rozum mógł je dostrzec i pojąć. Znaczna ilość podobnych cech stworzonych przez naturę dana nam jest po to, aby to podobieństwo uczynić oczywistym (http://www.sujok.pl/co-to-jest-su-dzok/#more-78) .

wwwsujok

Za celowym działaniem zawsze stoi  określony zamiar.
W podobieństwie dłoni i ciała człowieka jest zawarty zamiar przekazania człowiekowi informacji o istnieniu w jego ciele leczących systemów odpowiadających. Są one specjalnie przeznaczone do wspomagania zdrowia. To zamiar pomocy człowiekowi.

U podstaw  zamiaru pomocy leży duch miłości.

www.sujok.pl Postaraj się poczuć ducha miłości tworzącego nasze ciała i cały świat wokół nas.

Postaraj się swym nastawieniem, zamiarem, postępowaniem kontynuować dzieło ducha miłości.

www.sujok.pl Zachwyć się swym wspaniałym, mądrym ciałem. Zauważ jego rozliczne funkcje, których na co dzień nie zauważasz. Jeżeli niektóre z tych funkcji zostały zakłócone, pomyśl jakim działaniem (bądź brakiem jakiego działania) do tego się przyczyniłeś.

Podejmując odpowiednie kroki w celu poprawy sytuacji pamiętaj o systemach odpowiadających. Pamiętaj o swych dłoniach, które niosą w sobie wszystkie informacje. Nie musisz zagłębiać się w  opasłe tomy poświęcone anatomii i fizjologii człowieka. Odpowiedni zamiar, proste instrumenty i łatwe do przyswojenia techniki pomogą Ci chronić lub przywracać bezcenny skarb jakim jest zdrowie.

wwwsujokpl1

Jeżeli podjęte działania zakończyły się sukcesem, odezwij się, opisz je, aby zmobilizować inne osoby. Jeżeli masz problemy, może wspólnie potrafimy im zaradzić.

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu.

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>